Cześć!

Robię HR i łączę ludzi! 

Od 7 lat jestem związana z branżą szkoleniową, a od 4 lat z branżą rekrutacji.

Łączę pracowników z pracodawcami i odwrotnie. Dbam o to, żeby te połączenia były skuteczne i efektywne. Jestem zwolenniczką transparentności, czego efektem jest publikowanie widełek płacowych w moich ogłoszeniach oraz dawanie feedbacku. Prowadzę całościowe procesy rekrutacyjne na stanowiska wyższego szczebla oraz kadry zarządzającej. Rekomenduję klientom rozwiązania biznesowe, które mają na celu zwiększenie jakości procesów rekrutacyjnych oraz ich optymalizacje.

Szkolę działy HR z rekrutacji, personal brandingu oraz tworzenia HR-owego contentu. Jako prelegentka uczestniczę w wielu wydarzeniach branżowych, na których chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Moja działalność została doceniona przez czytelników i zostałam jednym z najbardziej wpływowych głosów LinkedIn w plebiscycie „Top 10 głosów polskiego Linkedin w 2018 roku”.

Moją pasją są ludzie – uwielbiam z nimi rozmawiać i poznawać ich historie. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Polityka Społeczna ze specjalizacją rynku pracy. Studiowałam także Neurokognitywistykę, Pomoc Psychologiczną w Dziedzinie Seksuologii oraz Psychologię zmiany.  

Po pracy lubię majsterkować przy dźwiękach winylowych płyt, a kiedy jeżdżę samochodem, głośno śpiewam wszystkie piosenki – nawet te, których nie znam 🙂

Wierzę, że HR może być fajny. 

Czuj się jak u siebie! 🙂

Ola